0532 773 32 60

Sosyal Medyada Biz}

Web site yaptırma zorunluluğu

Web site yaptırma zorunluluğu

Türkiye’nin Web Sitesi Tasarım Merkezi. Hem Kaliteli Hem Ucuz!

Firma sahipleri, yazarlar, doktorlar, sanatçılar, öğrenciler web sitesi oluşturmak için bizi seçti 

 

Web sitesi, firma ya da kişilerin ürün ya da hizmetlerini internet ortamında tüm dünyaya tanıttığı, satış yaptığı ve müşterileriyle anlık iletişim kurabildiği bir platformdur. Günümüzde her şirketin bir internet sitesi bulunmaktadır. Teknoloji çağında, iyi bir web tasarımıyla kendinizin ya da firmanızın reklamını yaparak, olumlu bir kurumsal kimlik kazanmanızın yanında gelirlerinizi de artırabilirsiniz.

Kamuoyunda yeni yeni artan kaliteli içerikli web sayfası olgusu, şirketleri daha profesyonel, bilgi verici ve estetik yapıda web sayfası tasarımı yapmaya itmiştir. Biz de hedef kitleye direkt olarak ulaşabilmeniz için gerekli donanıma sahip web sayfalarınızı, yüksek kalitede web sayfaları tasarlıyoruz. Misyonumuz doğrultusunda, web hizmetini müşterilerimize uygun fiyatlarla sağlayıp, ucuz web sitesi yapımında ilk akla gelen firma olmak birinci hedefimizdir.

Kaliteli Web Sitesinin Avantajlarını Bizimle Yakalayın

Profesyonel anlamda hazırlanmış bir internet sitesi ile dünya çapında milyonlarca insana ulaşabilir ve potansiyel müşterilerinizin sayısı arttırabilirsiniz. www.olcaybayram.com sayesinde istediğiniz hedef kitleye kaliteli, doğru içerikli internet sayfası ve tasarımıyla hitap edebilirsiniz. Tüm kriterlere uygun olarak hazırladığımız İNTERNET SAYFANIZ;

  • Potansiyel müşterilerinizin ve hedef kitlenizin, internet siteniz üzerinden ürünlerinize ve hizmetlerinize 7 gün 24 saat ulaşmasını,
  • Tüketicilerden anında geri bildirim alarak değerlendirme yapabilmenizi,
  • Ürün ve hizmetlerinizle ilgili teknik destek verebilmenizi,
  • Merak edilen sorulara anında cevaplayabilmenizi,
  • Satışlarınızı ve siparişlerinizi arttırmayı,
  • Ürün veya firma ile ilgili değişiklik olduğunda hemen duyurabilme imkânını,
  • Güncel, teknolojiyi takip eden firma imajını kazanmanızı sağlar.

www.olcaybayram.com Uyarıyor !

İnteraktif ortamda var olabilmek ve sesimizi geniş kitlelere duyurmak için kullanışlı, güncellenebilen, kaliteli, zengin içerikli bir sanal ortam sayfası tasarlamamız gerekir. Firmamız dışında, “ucuz internet sitesi” adı altında kullanıcıya sunulan paketler, hızlı kurulum, zenginleştirilmiş alt sayfalar, gelişmiş modüller, seo optimizasyonu gibi birçok hizmeti sağlamamakta ve firmalara zorluklar yaşatmaktadır. Bu sebeple şirketler müşteri kaybederken hem maddi hem de manevi zarara uğramaktadırlar.

İnternet sitesi yaptırmaya karar verdikten sonra şunlara dikkat edin;

Firmanın referansları :Sayfa tasarımı yapan firma, daha önce kimlere hangi internet sitesi uygulamaları yaptığı bilgisini edinin. Böylece güven duygusunu daha baştan elde edersiniz.

Yüksek fiyatlardan uzak durun : Sanal ortamda site ve tasarım yaptırırken bütçenize uygun davranın. Çok verim alamayacağınız bir internet sayfası için büyük rakamlar ödemeyin. İyi araştırma yaptıktan sonra kaliteli içerikli ve tasarımlı hizmet alacağınız bir siteyi ucuza mal etmek için firmalar arasında kıyaslama yapın.

Web Sitesi Artık Yasal Zorunluluk. 500 TL’ye Sizin de Siteniz Olsun

Türk Ticaret Kanunun 1524. Maddesi ile birlikte her işletmenin bir sitesi olması zorunluğu, yasalaşarak yürürlüğe girdi. Türk ticaret yasası uyarınca tüm şirketlerin aktif olarak kullanması gereken internet sitesi için firmamız her bütçeye uygun alternatifler geliştirdi. Bu bağlamda Ekonomik, Standart, Gold paket seçeneklerimizle, sizin için sanal ortamda tanınacağınız, kaliteli ve güvenilir siteleri ucuza yapıyoruz!

Şirketimiz, tüm beklentileri karşılayan, özgün içerikli ve estetik tasarımlı web sitelerini uygun fiyata müşterilerine hazırlıyor. Siz de sadece 500 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olabileceğiniz zengin içerikli ve kullanışlı bir site için daha fazla para ödemeyin!

 

 

29 Nisan 2017
558 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN