Seo da En İyi Fiyat Yalnızca 200 TL
- Site baştan aşağı analiz edilir ve iç seo eksikleri gidirilir - Link yapısı uygun değilse, uygun link yapısına geçiş yapılır - 404 hata sayfaları varsa yönlendirmeler yapılır - Site hızı optimize edilir - Ek anahtar kelimeler belirlenerek sitenin hiti artıtılır - Site içi ana anahtar kelimeler için optimize edilir - Rakip analizleri yapılır - Baclink çeşitliliği baz alınarak kaliteli baclinkler zamana yayılarak, doğal biçimde çıkılır. - Kurumsal kimlik kazanmak için sosyal medya çalışmaları ve tamamen kullanıcı odaklı çalışılır - Ve daha bir çok çalışma yapılmaktadır - Yapılan çalışmalar tamamen organik ve manuel olarak gerçekleşir.
Yaznın Devamı

HAKKIMDA

Öncelikli olarak müşterilerimizi iyi anlamaya çalışıyor ve bir iş ortağı olarak görüyoruz. Müşterilerimizin hedef kitlesi adına empati yaparak tüm beklentilerini kusursuz bir şekilde hayata geçirmeye çalışıyoruz. Projelerimizin her adımında müşterimizle iletişim halinde oluyoruz. Yardıma ihtiyaç duyduğunda yanında oluyor, sektörel yenilikleri de takip ederek yararlanmasını sağlıyoruz.

Önemli olan işi aşk  ile yapabilmektir.

Web tasarım çalışmalarımızda güçlü bir tasarımı güvenilir bir yazılım altyapısı ile destekliyoruz. Bizim için her müşteri özeldir. Bu nedenle tüm işlerimizde müşterimize özel çalışıyoruz. Herhangi bir hazır altyapı, yazılım, şablon tasarım kullanmıyoruz. Her ne kadar kodlarla uğraşıyor, dijital çalışmalarda bulunuyor olsak da işin özünde insana hitap ettiğimizi biliyoruz. Bu nedenle işlerimize ruhumuzu yansıtıyor, severek yapıyoruz.

Başarı tesadüf değildir.

Bizim için gerçek başarı ve mutluluk, yaptığımız işin önce bizim içimize sinmesi, bizi mutlu etmesidir. Başarısına inanmayacağımız bir projeyi müşterimizin önüne çıkaramayız. Bizim için her yapılan işin içinde bir parça aşk, bir parça empati, bir parça yaratıcılık ve çokça teknik bilgi olmalıdır.