Seo da En İyi Fiyat Yalnızca 200 TL
- Site baştan aşağı analiz edilir ve iç seo eksikleri gidirilir - Link yapısı uygun değilse, uygun link yapısına geçiş yapılır - 404 hata sayfaları varsa yönlendirmeler yapılır - Site hızı optimize edilir - Ek anahtar kelimeler belirlenerek sitenin hiti artıtılır - Site içi ana anahtar kelimeler için optimize edilir - Rakip analizleri yapılır - Baclink çeşitliliği baz alınarak kaliteli baclinkler zamana yayılarak, doğal biçimde çıkılır. - Kurumsal kimlik kazanmak için sosyal medya çalışmaları ve tamamen kullanıcı odaklı çalışılır - Ve daha bir çok çalışma yapılmaktadır - Yapılan çalışmalar tamamen organik ve manuel olarak gerçekleşir.
Yaznın Devamı

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medyanız Yönetiliyor mu ?
İşi Uzmanına Devrederek Siz Üretiminize yada Operasyonel İşlerinize Konsantre Olmak İster misiniz ?

Arama motorlarında üst sıralarda yer almanızda, sosyal medyanın etkisinin olduğunu biliyor muydunuz ?

Sosyal Medya Yönetimi, etkili pazarlama sürecinin bir parçasıdır. Son 10 yılda hızla büyüyen sosyal medya ve etkisi, günümüzde her alanda kendini göstermiştir. Hal böyle olunca şirketler de bundan pay alarak; reklam bütçelerinin ciddi bir oranını, ortalama yüzde 22’sini, sosyal medya ve Google reklamlarına ayırmaktadır.

Sosyal medya sayesinde işletmeler ve markalar pazarlama stratejilerini oluşturabilir ve potansiyel müşterilerine hızlı bir ulaşma fırsatı bulabilirler. Sosyal medya tüketiciler üzerinde algı yönetimi sağlar.

Şirketinizi veya markanızı Dünya’da; Facebook, Instagram, Twitter, Google+, Pinterest, Foursquare, LinkedIn, Tumblr, Swarm, Flickr, vb. gibi dijital medya mecraları ile temsil ederek ağınızı genişletmek istemez miydiniz ?

Sosyal medya stratejisi ve yönetimindeki başarılı geçmişinin yanında aynı zamanda Google Partneri olan firmamız, en uygun bütçe ile sosyal medyada sizi temsil ederek yüksek dönüşümler almanızı sağlar !

Sosyal Medya Yönetimi için yorumlar kapalı
877 kez görüntülendi
Wordpress Tema indir