Seo da En İyi Fiyat Yalnızca 200 TL
- Site baştan aşağı analiz edilir ve iç seo eksikleri gidirilir - Link yapısı uygun değilse, uygun link yapısına geçiş yapılır - 404 hata sayfaları varsa yönlendirmeler yapılır - Site hızı optimize edilir - Ek anahtar kelimeler belirlenerek sitenin hiti artıtılır - Site içi ana anahtar kelimeler için optimize edilir - Rakip analizleri yapılır - Baclink çeşitliliği baz alınarak kaliteli baclinkler zamana yayılarak, doğal biçimde çıkılır. - Kurumsal kimlik kazanmak için sosyal medya çalışmaları ve tamamen kullanıcı odaklı çalışılır - Ve daha bir çok çalışma yapılmaktadır - Yapılan çalışmalar tamamen organik ve manuel olarak gerçekleşir.
Yaznın Devamı

SEO

SEO

“SEO” (Search Engine Optimization – Arama Motoru Optimizasyonu), kısaltmasıdır. Yapılan SEO çalışmaları ile arama motorları web sitesini daha rahat bir şekilde tarayabilir. Bunu sağlayan web tasarım çalışmaları esnasında web sitesinde yapılan seo ile ilgili teknik çalışmalar sayesinde web sitesinin veriminin artmasıdır.

SEO çalışmaları ile google aramalarında üst sıralarda çıkmak için belirlediğiniz kelimeler ile özel çalışma yapılır. Bu kelimeler seo ile web sitesinde belirli bir hiyerarşı içerisinde yerleştirlir. Ayrıca seo işlemleri esnasında kodlamada da özel optimizasyonlar yapılır. Yapılan bu SEO çalışmaları sonrasında arama motorları web sitesini taradığında yerleştirilen özel kelimeler ile web sitenin üst sıralarda çıkması sağlanır. Böylede web sitesinin ziyaretçi sayısında artış olur.

SEO, arama motorlarında üst sıralarda çıkmak için yapılan iyileştirme ve optimizasyon çalışmalarıdır. SEO çalışmalarınıda kendi içinde site içi ve site dışı SEO olarak ayırmak mümkündür. Site dışı yapılan seo çalışmalarında web sitenize backlink alma, sosyal medyayı kullanma, değişik haber portallarından link alma v.b. çalışmaları kapsar.

SEO ile Arama Motorlarında üst sıralarda çıkmak için Renkli Kare SEO Ajansı olarak en iyi hizmeti sunuyoruz. SEOçalışması ile web sitenizin üst sıralarda çıkması için profesyonel destek sağlıyoruz.

SEO için yorumlar kapalı
1.298 kez görüntülendi
Wordpress Tema indir