Seo da En İyi Fiyat Yalnızca 200 TL
- Site baştan aşağı analiz edilir ve iç seo eksikleri gidirilir - Link yapısı uygun değilse, uygun link yapısına geçiş yapılır - 404 hata sayfaları varsa yönlendirmeler yapılır - Site hızı optimize edilir - Ek anahtar kelimeler belirlenerek sitenin hiti artıtılır - Site içi ana anahtar kelimeler için optimize edilir - Rakip analizleri yapılır - Baclink çeşitliliği baz alınarak kaliteli baclinkler zamana yayılarak, doğal biçimde çıkılır. - Kurumsal kimlik kazanmak için sosyal medya çalışmaları ve tamamen kullanıcı odaklı çalışılır - Ve daha bir çok çalışma yapılmaktadır - Yapılan çalışmalar tamamen organik ve manuel olarak gerçekleşir.
Yaznın Devamı

E-Ticaret

E-Ticaret

İşinizi internete taşıyın.

Bir e-ticaret sitesi sahibi olabilmek için sitenizde bulunması gereken her noktanın özenle oluşturulması gerektiğini bilmeniz önemli bir husustur. Ticari amaca hizmet eden sitenizde satışa sunulan ürünlerin görsellerinin eklenmesi, stok takibi yapılarak stokların güncellenmesi, yeni ürünlerin girişlerinin yapılması için bir ön plan hazırlanması gerekmektedir. Plansız başlanan her işin hüsranla sonuçlanabileceğini unutmamalısınız.

Web tasarım işinin ön planını hazırladıktan sonra ana görseller ve önemli bilgilerin de web sitenize eklenmesi gerekmektedir. Tasarım işinin de bir plan dâhilinde yapılması gerekmektedir. Firmanız için tasarlanmasını istediğiniz logonun yerinin belirlenmesi, kategori alanının bulunmasını istediğiniz bölümün belirlenmesi, satışa sunulan ürünlerin görselleri ve görsellerin altına uygun içeriklerin girişlerinin yapılması tasarımın en önemli aşamasını oluşturmaktadır. En son ve en önemli kısım ise firmanıza ulaşacak olan kitlenin kolaylıkla ulaşmasını sağlayacağınız bilgi ve iletişim kısmı gelmektedir. Web tasarım yapılırken en önem verilmesi gereken nokta ulaşılabilirliğinizin açık ve net olmasıdır. Firmanız hakkında girilecek bilgiler anlaşılır olmalı, iletişim bilgileriniz muhakkak telefon numaraları, e-mail adresleri ve firmanızın konumuna ait olan posta adresiniz olmalıdır. Tüm bu planlamaların en iyi şekilde yapılmasını istiyorsanız firmamızın uzman web sitesi yöneticilerinden destek almanız en doğru karar olacaktır.

E-Ticaret için yorumlar kapalı
806 kez görüntülendi
Wordpress Tema indir