Seo da En İyi Fiyat Yalnızca 200 TL
- Site baştan aşağı analiz edilir ve iç seo eksikleri gidirilir - Link yapısı uygun değilse, uygun link yapısına geçiş yapılır - 404 hata sayfaları varsa yönlendirmeler yapılır - Site hızı optimize edilir - Ek anahtar kelimeler belirlenerek sitenin hiti artıtılır - Site içi ana anahtar kelimeler için optimize edilir - Rakip analizleri yapılır - Baclink çeşitliliği baz alınarak kaliteli baclinkler zamana yayılarak, doğal biçimde çıkılır. - Kurumsal kimlik kazanmak için sosyal medya çalışmaları ve tamamen kullanıcı odaklı çalışılır - Ve daha bir çok çalışma yapılmaktadır - Yapılan çalışmalar tamamen organik ve manuel olarak gerçekleşir.
Yaznın Devamı

Portal Web Sitesi Tasarımı

Portal Web Sitesi Tasarımı

Portal Web Site Tasarımı

olcay bayram.com  birçok şirket ve müteşebbise portal çözümleri ve portal danışmanlığı sunmaktadır. Projeniz bir şehir portalı oluşturma, özel bir ilgi alanı, bir sektör veya bir endüstri kolunda olabilir. olcay bayram iş yükünüzü azaltacak, yönetim maliyetinizi düşürecek, gelir imkanlarınızı artıracak hızlı ve kaliteli çözümler sunar. Kaliteli portallar kullanımı kolay olmakla birlikte derinliği olan yazılım uygulamaları ve iş modellerinin birleşimi olmalıdır.

Kurumsal Portal uygulamaları;

Kurumsal portallar web portallarinden farklı olarak kurum ve ya firma ile ilişkili her türlü ve her kaynaktaki bilgiyi tek bir platform altında birleştirmektedir. Veritabanlarında saklanan kayıtlar, kurumsal kaynak planlama paketlerindeki ve müşteri ilişkileri uygulamalarındaki bilgiler, her tür metin, dosya, içerik ses ve resim gibi çeşitli veri formatlarına yalnızca browser kullanılarak her yerden erişim müthiş bir esneklik sağlamaktadır. Özellikle dağıtık yapıdaki ve çok sayıda çalışanı olan işletmeler için ortak bir bilgi platformu oluşturular. Bilgiler ortak kullanıma açılarak firma ile ilgili herkesin yararına sunulur.

Portal Web Sitesi Tasarımı için yorumlar kapalı
744 kez görüntülendi
Wordpress Tema indir