Seo da En İyi Fiyat Yalnızca 200 TL
- Site baştan aşağı analiz edilir ve iç seo eksikleri gidirilir - Link yapısı uygun değilse, uygun link yapısına geçiş yapılır - 404 hata sayfaları varsa yönlendirmeler yapılır - Site hızı optimize edilir - Ek anahtar kelimeler belirlenerek sitenin hiti artıtılır - Site içi ana anahtar kelimeler için optimize edilir - Rakip analizleri yapılır - Baclink çeşitliliği baz alınarak kaliteli baclinkler zamana yayılarak, doğal biçimde çıkılır. - Kurumsal kimlik kazanmak için sosyal medya çalışmaları ve tamamen kullanıcı odaklı çalışılır - Ve daha bir çok çalışma yapılmaktadır - Yapılan çalışmalar tamamen organik ve manuel olarak gerçekleşir.
Yaznın Devamı

Google Reklamları

Google Reklamları

Google reklamları (Google Adwords); Google arama motoru, arama ortakları ve içerik ağında reklamlarınızın yayınlanmasını sağlayan bir reklam sistemidir.

Google AdWords binlerce şirket tarafından yeni müşteriler kazanmak için kullanılmaktadır.

Google reklam ağı ile belirli bir ürün veya hizmet konusunda arama yapan kullanıcılara tam olarak aradığı ürün ve hizmet konusunda sonuçlar göstererek reklamınızın yapılmasını sağlar.

Google reklam ağı ile reklamınıza tıklama yapıldığında ücret ödersiniz. Google reklamları ile çok geniş bir internet ağında reklamınız yayınlanarak hedef kitlenize ulaşmış olursunuz.

 

Google Reklamları için yorumlar kapalı
776 kez görüntülendi
Wordpress Tema indir